کاراته

کاراته نوعی هنر رزمی و یک تمرین عمیق فلسفی است. کاراته به تقویت روحی دفاع شخصی و به عنوان یک ورزش آموخته می شود.

هدف اصلی این رشته آموزش تواضع و فروتنی است. فرد توان اجرای ضربات را دارد ولی در مقابل قدرت ضربات حریف قدرت خود را کم می کند.

ورزش کاراته فواید بیشماری برای سلامت روح و جسم کودکان عزیزمان در پی دارد. بعضی از فواید ورزش کاراته در ذیل به اختصار مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

کاراته یکی از رفتار درمانی هایی است که نقش آن در اصلاح رفتار کودکان حایز اهمیت است. در طول کلاس کاراته کودکان نحوه ی احترام به دیگران، نحوه پیروی از دستور العمل ها و نحوه کنترل کردن خود را یاد می گیرند. تمرینات متداول می تواند منجر به تغییر رفتار در کودکان شود. کاراته سیستم توجه کودکان را روشن می کند و منجر به تمرکز بیشتر در ایشان می گردد. هم چنین، ازآن جایی که کودک باید در زمان یادگیری کاراته تلاش کند تا یک سری از حرکات را به خاطر بسپارد، این امر منجر به تقویت حافظه در کودکان می شود. در نهایت، افزایش تمرکز و تقویت حافظه در کودکان عاملی برای بهبود احساس اعتماد به نفس در ایشان خواهد بود.

زمانی که کودک احساس اعتماد به نفس بیشتری درباره خود تجربه می کند، قادر خواهد بود تا احساسات خود را بهتر مدیریت و کنترل نماید. در نتیجه، کاراته منجر به احساس آرامش بیشتر در کودکان خواهد شد.

.با سپاس از شما برای بازدید از وب سایت مهد کودک دادمان، لطفاً سوال مورد نظر خود را مطرح نمایید