چارچوب علمی مهد کودک دادمان

چارچوب علمی مهدکودک دادمان بر اساس رویکرد “یادگیری با بازی و به صورت غیر مستقیم” می باشد. این رویکرد بر این عقیده است که یادگیری زمانی حادث می گردد که یادگیرنده در فعالیت دخیل شود. کانون توجه این نگرش بر این عقیده متمرکز گردیده است که بازی نه تنها نقش اساسی در فرآیند یادگیری کودکان دارد، بلکه در کیفیت زندگی آنان در دوران کودکی حایز اهمیت است. بازی مهم ترین روش برای درک محیط پیرامون کودک است. کودک خود عامل اصلی برای درک محیط اطراف خود، شکل دادن احساسات، تقویت مهارت ها و یادگیری می باشد.

در مهد کودک دادمان ما متعهدیم تا به فرزندان دلبندمان کمک کنیم تا عشق به یادگیری را از طریق بازی در خود نهادینه نمایند. به ایشان کمک می کنیم تا تفاوت ها را در محیط پیرامون خود بیشتر تجربه کنند. ما در شکل گیری و پرورش استقلال، اعتماد به نفس و در نهایت حفظ و رشد سلامت جسم و روان فرزندان عزیزمان یار و همراه آنان می شویم.

مهد کودک دادمان خدمات مراقبت، شادی و یادگیری را مطابق با استانداردهای جهانی برای کودکان ایران زمین فراهم آورده است.

برای سهولت پیشرفت علمی کودکان یک اصل اساسی وجود دارد این که هر کودک نحوه یادگیری منحصر به فردی را دارا می باشد. برخی از کودکان دانش را بهتر فرا می گیرند، زمانی که به صورت تصویری به آن ها آموزش داده می شود. در حالی که بعضی دیگر دانش را بهتر کسب خواهند نمود، وقتی که به صورت شنیداری یاد داده می شود. این در حالی است که بسیاری از کودکان به روش های یادگیری از طریق ورزش و بازی رغبت بیشتری نشان می دهند. در مهد کودک دادمان، ما با ارائه برنامه های متنوع که طیف وسیعی از نیازها و علاقه مندی های کودکان دلبندمان را در نظر می گیرد، به تنوع یادگیری عزیزانمان احترام می گذاریم.

در مهد کودک دادمان، تیم بسیار با تجربه ما دانش و مهارت بی نظیر خود را به کار می گیرند تا کودکان عزیزمان را از طریق “بازی و به صورت غیر مستقیم” آموزش بدهند. ما معتقدیم که این شیوه آموزش قدرت تخیل و خلاقیت را در هر کودک به نحو احسن برمی انگیزاند. برای غنی سازی برنامه های آموزشی و تجربیات یادگیری، مهد کودک دادمان طیف وسیعی از برنامه های دو زبانه (انگلیسی- فارسی) را ارائه می نماید.

.با سپاس از شما برای بازدید از وب سایت مهد کودک دادمان، لطفاً سوال مورد نظر خود را مطرح نمایید