صخره نوردی (سنگ نوردی)

صخره نوردی (سنگ نوردی) نوعی ورزش و تفریح است که فرد با استفاده از طناب و ابزار مخصوص به بالا رفتن از صخره های طبیعی و یا دیواره های سالنی می پردازد.

ورزش صخره نوردی (سنگ نوردی) در سطح مبتدی تقریبا برای تمامی گروه های سنی قابل انجام است.

در مهد کودک دادمان یک طبقه مستقل و مجزا برای یادگیری حرکات مختلف ورزشی طراحی شده است. یکی از ورزش های مدرن و مورد علاقه کودکان دلبندمان ورزش صخره نوردی (سنگ نوردی) است. در ورزش صخره نوردی (سنگ نوردی) مهارت های متنوعی را در کودکان پرورش می دهد و در طی زمان تقویت می کند. هر مسیر در صخره نوردی (سنگ نوردی) مانند یک پازل می باشد که کودک باید برای بهتر رسیدن برنامه ریزی کند. بنابراین، با گذشت زمان نه تنها اراده کودک قوی تر شده و از قدرت تجزیه و تحلیل بیشتری بهره مند می گردد، بلکه مهارت های حل مسئله بهبود می یابد و کودک در چالش های مختلف بهترین گزینه را انتخاب می نماید.

هم چنین، طی مسیر سخت صخره نوردی (سنگ نوردی)کودک بیش از قبل به خود باور پیدا می کند و حس اعتماد به نفس در ایشان تقویت می گردد.

ورزش صخره نوردی (سنگ نوردی) هم چنین می تواند در بهبود روابط اجتماعی کودکان نقش قابل ملاحظه ای ایفا کند. از آن جایی که این ورزش قابلیت انجام گروهی دارد می تواند به اجتماعی تر شدن کودک بیانجامد.

.با سپاس از شما برای بازدید از وب سایت مهد کودک دادمان، لطفاً سوال مورد نظر خود را مطرح نمایید