محیط فیزیکی ما

مهد کودک دادمان به عنوان بهترین مهدکودک منطقه 2 تهران، تلاش می کند تا مهارت های فردی، اجتماعی، هوشی، جسمی و عاطفی را در حد استانداردهای بین المللی در کودکان دلبندمان رشد و توسعه دهد. یکی از عوامل موثر در رشد و توسعه مهارت های کودکان “محیط یادگیری” است.

ما معتقدیم که “محیط پیرامون” نقش موثری در فرآیند یادگیری کودک دارد. بدین جهت، در مهد کودک دادمان ایجاد بسترهای مناسب برای داشتن فضایی ایمن و مفرح همیشه مورد تاکید و توجه می باشد تا کودکان در فضای مناسب تحرک داشته باشند، بازی کنند و یاد بگیرند.

برای رسیدن به سطح استانداردهای بین المللی، رعایت اصول بهداشتی درمحیط های آموزشی به خصوص محیط مهد کودک از موضوعات قابل اهمیت است.

در مهد کودک دادمان رعایت اصول بهداشتی مورد تاکید فراوان واقع شده است. نه تنها نظافت روزانه بلکه نظافت شبانه تمامی فضاهای داخلی و فضاهای بیرونی با مواد پاک کننده ارگانیک، گیاهی و غیر قابل حساسیت حاکی از رعایت استانداردهای بین المللی در مهد کودک دادمان است.

ما صمیمانه، عاشقانه و دلسوزانه بهترین خدمات را برای فرزندان دلبند ایرانی ارائه می نماییم. مهد کودک دادمان شرایط متفاوتی را برای محیط آموزشی خود طرح ریزی نموده است به گونه ای که نه تنها به کنجکاوی های کودکانه پاسخ می دهد، بلکه در جریان بازی و به صورت غیر مستقیم کودکان را نسبت به محیط پیرامون خود حساس می نماید و آنان را به آموختن مطالب متنوع در حالی که از  فرآیند یادگیری احساس خوشایندی دارند، ترغیب می کند.

ساختمان مهد کودک دادمان شامل یازده کلاس آموزشی نورگیر با سایز بزرگ شامل اتاق گروه سنی شش ماه تا دو سال، کلاس های دو سال تا سه سال، کلاس های سه سال تا چهار سال، کلاس پنچ سال تا شش سال، کلاس هنر، خلاقیت و آب بازی است. هم چنین، اتاق ماساژ نوزادان، اتاق شیردهی، آماده سازی شیر و تغذیه نوزادان، اتاق انتظار مادران و پدران، سالن ورزشی مجهز، آشپزخانه تخصصی مجهز، سالن غذا خوری، اتاق تعویض نوزادان و سرویس های بهداشتی اختصاصی کودک در سه طبقه از امکانات دیگر مهد کودک دادمان می باشد.

بخش نوزادان در طبقه مستقل

بخش نوزادان مهد دادمان به عنوان مهد کودک شیرخوار نمونه تهران،خدمات خود را برای کودکان شش ماه تا دو سال ارائه می کند. این بخش خدمات ارزنده بیشماری را عرضه می نماید که از خدمات روزانه و عادی در مهد های دیگر در سطح کشور عزیزمان قابل تمایز است.

در مهد کودک دادمان ما فضایی وسیع با سایز بزرگ، روشن و نورگیر را فراهم آورده ایم تا نوزادان دلبندمان قادر باشند محیطی گرم، آرام، ایمن و به خصوص شاد را تجربه کنند.

مربیان عزیز در بخش نوزادان تمام تلاش خود را به کار می بندند تا “محیط خانه به خانه” را ایجاد نمایند تا از این طریق انتقال شیرخوار از محیط خانه به محیط مهد با آرامش و به سهولت انجام پذیر باشد.

برای رسیدن به این هدف، برای هر چهار نوزاد یک مربی متخصص و با تجربه و یک کمک مربی اختصاص داده شده است تا قادر باشند زمان قابل ملاحظه ای را برای مراقبت، نگهداری و آموزش نوزادان دلبند اختصاص دهند.

در صورت درخواست مادر عزیز جهت دریافت خدمات ویژه و پرستار خصوصی، متخصص و با تجربه این شرایط در قالب خدمات ویژه قابل ارائه می باشد.

مهد کودک دادمان اسباب بازی های آموزشی و سرگرم کننده بسیاری را در اختیار نوزادان دلبندمان قرار می دهد تا به رشد و توسعه مهارت های مختلف فردی، اجتماعی، ذهنی، حرکتی، عاطفی و شناختی نایل گردد.

بخش نوزادان دارای قسمت های مختلفی از جمله قسمت مراقبت، نگهداری، تفریح، بازی و ورزش، استراحت، تهیه و تدارک شیر و غذای گرم و ارگانیک و اتاق اختصاصی برای تعویض پوشک نوزادان می باشد.

شیر، غذای گرم و ارگانیک با توجه به نیاز و تقاضای نوزادان دلبندمان تدارک و سرو می گردد.

هم چنین، مادران عزیز اگر تمایل داشته باشند قادر خواهند بود تا دلبند خود را در فضای خاصی که برای شیردادن طراحی شده است مورد توجه قرار دهند.

اتاق انتظار مادران و پدران

در مهد کودک دادمان ما فضایی آرام و دلنشین برای مادران عزیز و پدران گرامی طراحی نموده ایم. ما معتقدیم که ارتباط مادران، پدران، و مربیان کلید اصلی یک رابطه موفقیت آمیز می باشد.

هم چنین، گزارش روزانه توسط مربیان محترم خدمت مادران عزیز و پدران گرامی ارائه می گردد تا در جریان روند یادگیری کودک دلبندشان قرار بگیرند.

از آن جایی که محیط مهد به سیستم مدار بسته مجهز می باشد، مادران عزیز و پدران گرامی در صورت لزوم قادر به مشاهده کودک خود می باشند. 

آشپزخانه تخصصی و مجهز

بهره مندی از آشپزخانه تخصصی و مجهز از بسترهای دیگر  برای ایجاد زمینه های مناسب برای کودکان عزیزمان می باشد. مهدکودک دادمان به یک آشپزخانه تخصصی در یک طبقه مستقل مجهز می باشد که صبحانه، میان وعده ها و ناهار را با مواد اولیه تازه و ارگانیک سرو می نماید.

.با سپاس از شما برای بازدید از وب سایت مهد کودک دادمان، لطفاً سوال مورد نظر خود را مطرح نمایید