ما که هستیم …

در کشور عزیزمان ، بیشترین سرمایه گذاری برای کودکان پس از شروع دوران مدرسه رخ می دهد. این در حالی است که حدود 50% از رشد هوشی کودک از بدو تولد تا چهار سالگی و در حدود 30% از رشد هوشی از چهار سالگی تا هشت سالگی اتفاق می افتد. افرادی که از کودکی با روشهای چگونه اندیشیدن آشنا می شوند، از مهارت تفکر صحیح و استدلال برتر برخوردار می گردند. بنابراین، در بزرگسالی تصمیمات آگاهانه تری اتخاذ خواهند نمود و در نتیجه زندگی با کیفیت بهتری را دنبال خواهند کرد.

مهد کودک دادمان به عنوان یکی از بهترین مهد کودک های سه ستاره شهرک غرب و شمال تهران، یک مجموعه “بازی محور” منحصر به فرد است. از آن جایی که ما معتقدیم که “بازی زندگی کودک نیست، بلکه تمام زندگی کودک بازی است”،بنابراین مناسب ترین و قدرتمندترین عامل برای رشد کودک بازی می باشد تا بتواند با گروه های همسالان و بزرگسالان رابطه برقرار کند و تجربیات را پردازش کرده و مهارت های فردی و اجتماعی لازم را بیاموزد. بازی نه تنها یک عامل محوری بلکه عنصری حیاتی برای دوران رشد در کودکان می باشد. بازی می تواند احساسی از قدرت و کنترل را به کودک بدهد که ناشی از حل مشکلات و مهارت یافتن در تجربیات، ایده ها و موضوعات جدید است.

مهدکودک دادمان محیطی عینی، واقعی و به دور از هر گونه فشار و استرس را برای کودکان عزیزمان فراهم می آورد. تا لذت و شادی ناب را تجربه کنند. ذهن کودک وقتی به خوبی تحول می یابد که فعال باشد. کودک فقط چیزهایی را خوب فرا می گیرد که از راه مشاهده، تعمق، تجربه و فعالیت شخصی آموخته باشد. مهدکودک دادمان معتقد است که افزایش توانایی برای آموزش در دوران کودکی ارجح تر از افزایش دانایی است و این امر است که مهد کودک دادمان را از سایر مهد کودک های سه ستاره تهران متمایز می کند.

بدین ترتیب، مهدکودک دادمان “یادگیری از طریق بازی و به صورت غیر مستقیم” را از مزیت های رقابتی خود بر می شمارد تا از این طریق به ارتقاء سلامت روان و جسم، افزایش توانمندی های هوشی، شناختی، رفتاری و پی ریزی زیر بناهای شخصیتی و اجتماعی کودکان عزیزمان نائل گردد.

مهد کودک دادمان،از بهترین مهد کودک های سه ستاره شهرک غرب و شمال تهران
.با سپاس از شما برای بازدید از وب سایت مهد کودک دادمان، لطفاً سوال مورد نظر خود را مطرح نمایید